Челси надигра опашкаря Норич (видео)

Норич Сити посрещна Челси в срещата от двадесет и осмия кръг на английската Висша лига. Днес на "Кероу Роуд" гостите спечелиха с 3:1 за да доближат на 7 точки второто място и да се отдалечат от Арсенал на 8 точки напред. Норич остава последен в класирането.

След само 3 минути игра днес при корнер Маунт центрира за Чалоба и той отклони в мрежата за 1:0. В 14-ата минута Хаверц намери Маунт и той нагласи топката преди да стреля с апломб за 2:0. До почивката "сините" създаваха още опасности, което принуди домакините на промени и във втората част Зимерман и Норман бяха заменени от Рашика и Руп.

Двете резерви помогнаха на играта и именно Рашика спечели дузпа при центриране за Пуки, което нацели ръката на Чалоба и това бе дузпа, а Пуки вкара от бялата точка за 2:1. До края обаче Челси вкара отново като в 90-ата минута резервата Канте намери Хаверц за мощен удар и 3:1.