Почетино: Тотнъм винаги ще е специален клуб за мен
Старши-треньорът на ПСЖ Маурисио Почетино заяви, че Тотнъм винаги ще бъде "специален клуб" за него.
Снощи ПСЖ завърши представянето си в Шампионска лига, като загуби с общ резултат 3:2 от Реал Мадрид в 1/8-финалите. Няма никакво съмнение, че това само ще подхрани спекулациите за бъдещето на Маурисио, който е свързван с преход в Манчестър Юнайтед.
"Това беше невероятно приключение, невероятно време. Тотнъм е моят клуб, моето място. Когато усетите тази отдаденост на хората, които дават всичко от себе си и се отнасят добре с вас е невъзможно да забравите. Тотнъм винаги ще бъде специален клуб за мен", заяви Почетино.
- Кейн към ПСЖ: Можем да победим всеки
- Компани: Срещу ПСЖ ще ни трябва максимумът
- Луис Диас: Това е един от най-важните голове в кариерата ми
- Кейн отново наказа Реал: Търпението ни донесе успеха
- Компани: Най-важният мач в кариерата ми, но най-доброто тепърва предстои
- Дембеле: Искаме да стигнем до края
- Фенове на Ливърпул бесни след видео със Слот след отпадането от ПСЖ
- Ван Дайк: ПСЖ заслужаваше да продължи напред
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]