Роналдо и Зидан могат да се съберат в ПСЖ
Нападателят на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо може да продължи кариерата си в Пари Сен Жермен, пише Marca.
Според източника, с голяма степен на вероятност старши -треньорът на ПСЖ Маурисио Почетино ще напусне клуба в края на сезона, а Зидан ще заеме неговото място. Една от първите заявки на френския специалист ще бъде придобиването на Роналдо, с когото работеха заедно в Реал Мадрид.
Договорът на португалеца с "червените дяволи" е до юни 2023 г. През този сезон Роналдо изигра 18 мача, отбеляза 8 гола и направи 3 асистенции. Той също така отбеляза 6 гола в 5 мача от груповата фаза на Шампионска лига.
- Ефективен и свеж Ман Юнайтед смълча „Емирейтс“
- Ман Юнайтед се интересува от лидера на Реал Сосиедад
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед и Ман Сити следят халф на Уест Хем
- Ясни са плановете на Каземиро
- Ман Юнайтед определи четирима за замяна на Каземиро
- Арсенал ще се затрудни с новия Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]