Ботман: Нюкасъл е страхотен проект, така започнаха ПСЖ и Ман Сити
Защитникът на Лил Свен Ботман потвърди, че е можел да смени клуба през януарския трансферен прозорец.
"Мога да потвърдя, че Милан и Нюкасъл проявиха сериозен интерес тази зима. Това бяха добри избори. Мисля, че ще направя следващата стъпка в кариерата си през лятото.
Нюкасъл? Всички казват, че е за парите. Това обаче е страхотен проект, така започнаха и Манчестър Сити и ПСЖ. Мисля, че би било страхотно да бъда част от такъв проект, но Милан, разбира се, също е прекрасен клуб“, заяви Ботман.
Ботман играе за Лил от 2020 г., като се присъедини от Аякс за €8 млн. Договорът на играча с клуба е до юни 2025 г. Според Transfermarkt пазарната стойност на играча е 28 милиона евро.
- Рууни: Едно от най-лошите съдийски решения
- Спорни съдийски решения белязаха Астън Вила – Нюкасъл за ФА Къп
- Барнс отказал на шотландския национален отбор
- Томас Франк: Озовахме се в ситуация, в която не искаме да бъдем
- Еди Хау: Показахме добра игра
- Тотнъм претърпя домакинска загуба от Нюкасъл Юнайтед
- Тухел може да оглави клуб от ВЛ след Мондиал 2026
- Ман Юнайтед може да привлече Тонали на мястото на Каземиро
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]