Астън Вила възнамерява да се избави от Йънг
Астън Вила търси да се отърве от ветерана Ашли Йънг през този трансферен прозорец.
Йънг се завърна на "Вила Парк" от Интер миналото лято и оттогава има 13 участия, включително шест при настоящия мениджър на бирмингамци Стивън Джерард.
Въпреки това, Вила реши, че няма да упражни възможността си да поднови изтичащия договор на Йънг, а Джерард е готов да се сбогува с Ашли още този месец.
Според TEAMtalk, бившият му клуб Уотфорд се интересува от услугите на играча, но Нюкасъл и Норич могат да премерят сили със "стършелите" в битката за 36-годишния англичанин.
Нека добавим, че по-рано през януари Джерард се отърва от защитника Аксел Туанзебе, който също като Йънг преди това играеше за недолюбвания от Стивън Манчестър Юнайтед.
- Астън Вила може да спре Арсенал
- Емери постави клубен рекорд
- Дубъл на Мален помогна на Вила да победи Йънг Бойс
- Анонс на 12-ти кръг от Висшата лига
- Три клуба от ВЛ се интересуват от нападател на Реал Мадрид
- Санчо е близо до вземане на решение за бъдещето си
- Три клуба от ВЛ се интересуват от Игор Тиаго
- Астън Вила продължи с Роджърс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]