Арсенал може да подпише с Вайналдум
Полузащитникът на Пари Сен Жермен Жоржиньо Вийналдум може да продължи кариерата си във Висшата лига на Англия. Арсенал се интересува от услугите на 31-годишния играч, съобщава ESPN.
Според източника, футболистът иска да продължи кариерата си в лагера на "артилеристите".
31-годишният Вийналдум се присъедини към ПСЖ през лятото на 2021 г. с безплатен трансфер. По-рано бе съобщено, че играчът е недоволен от времето си за игра във Франция, така че обмисля да се върне във Висшата лига, където показваше най-добрия си футбол.
Вийналдум отбеляза три гола и даде две асистенции в 25 мача във всички турнири през този сезон. Договорът на Жоржиньо с ПСЖ е до 2024 година. Transfermarkt оценява играча на 25 милиона евро.
- Гимараеш отправи ултиматум към представителите си, докато иска да премине в Арсенал
- Арсенал готви впечатляваща оферта за Хулиан Алварес
- Арсенал ще трябва да направи Винисиус най-скъпоплатения си футболист
- Арсенал готви подобрена оферта за Бруно Гимараеш
- Арсенал обмисля сензационен трансфер на Винисиус Жуниор
- Арсенал готви оферта за Хулиан Алварес
- Манчестър Юнайтед и Арсенал влизат в битка за Оли Уоткинс
- Арсенал е готов да изслуша оферти за капитана Мартин Йодегор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]