Ериксен и Брентфорд се разбраха за едногодишен договор
Датският полузащитник Кристиан Ериксен съгласува с Брентфорд условията на договор, съобщава Николо Шира.
Според източника, играчът и клубът вече са се разбрали по всички точки на съглашението. Халфът ще се присъедини към отбора като свободен агент, като споразумението ще важи до края на сезона с опция за евентуално удължаване с една година. Утре се очаква официално съобщение.
Припомняме, че италианският Интер реши да прекрати договора с футболиста, който има инсталиран кардиовертер-дефибрилатор, след като Ериксен падна на тревата в края на първото полувреме на мача от Евро 2020 г. Дания-Финландия (0:1) на 12 юни и не можеше да стане. На спортиста бе оказана спешна помощ на терена за 15 минути, след което бе откаран в болница. По-късно се оказа, че футболистът е получил сърдечен арест. В Италия играчите с пейсмейкъри нямат право да играят.
- В Арсенал са загрижени за Хаверц
- Арсенал проведе неофициални разговори с Алварес
- Ман Юнайтед се интересува от лидера на Реал Сосиедад
- Борнемут грабна победата срещу Ливърпул
- Пеп: Будьо-Глимт е изключително силен отбор, особено в Норвегия
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Фулъм победи Брайтън
- Ман Сити се справи с Уулвс за едно полувреме
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]