Лестър удари Ливърпул (видео)
Лестър Сити посрещна Ливърпул в срещата от деветнадесетия кръг на английската Висша лига. Днес на "Кинг Пауър Стейдиъм" домакините спечелиха с 1:0 и оставиха "червените" на 6 точки от върха и Ман Сити. Лестър събра 25 точки, колкото има Уулвс на 8-ма позиция.
В 14-ата минута днес Салах спечели дузпа срещу Ндиди, а от бялата точка Шмайхел спаси, след което гредата спря Салах при добавката.
След почивката в 56-ата минута Лестър направи двойна смяна, като Лукман и Тилеманс се появиха на местата на Ихеаначо и Чаудъри. Именно Адемола Лукман бе този, който вкара в 59-ата минута при една контра. Юрген Клоп реагира като включи Милнър и Фирмино за Фабиньо и Хендерсън, но победата остана за домакините.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Мохамед Салах е близо до трансфер в Бешикташ
- Ливърпул отправя ново запитване за Раян
- Ливърпул подготвя оферта за Брадли Баркола
- Ман Юнайтед и Ливърпул научиха позицията на Боуен
- Доминик Собослай подписа нов договор с Ливърпул
- Андони Ираола: Няма как да заменим Мохамед Салах с негово копие
- Ливърпул обвърза Доминик Собослай с нов дългосрочен договор
- Гуардиола: Клоп ме побъркваше
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]
Иначе забаавното е,че червени и тъмно сини ще стискат палци Арсенал да вземе нещо от Сити на първи януари.
Изпуснаха ви я мачът за купата, а сега си взеха своето.
Простено му е! Тези командировки го съсипват....