Погба иска нов договор с Ман Юнайтед
Полузащитникът Пол Погба информира най -близкия си кръг за намерението си да подпише нов договор с Манчестър Юнайтед.
Както е известно, настоящият договор на Погба изтича в края на този сезон. Това означава, че от януари Пол ще може свободно да преговаря със заинтересовани клубове от чужбина като Реал Мадрид или ПСЖ.
Френският L'Equipe обаче твърди, че Погба иска да разшири сътрудничетвото си с Юнайтед. Пол е в добра форма и започна новия сезон и е впечатлен от летните трансфери на клуба си.
Освен това новата сделка ще позволи на 28-годишния Погба да увеличи заплатата си до 400 000 паунда на седмица, потвърждавайки статута на Пол като един от най-добрите играчи във Висшата лига.
В момента агентът на играча Мино Райола продължава преговорите с "червените дяволи" за условията на новия договор.
- Ман Юнайтед ще успее на гости на Евертън
- В Ман Юнайтед съжаляват за Рашфорд
- От Ман Юнайтед се насочват към защитник на Барса
- Санчо ще напусне Ман Юнайтед безплатно това лято
- Барса иска да задържи Рашфорд
- Ман Юнайтед и Челси са проявявали интерес към Юрген Клоп
- Семейство Глейзър са били ужасени от коментарите на Сър Ратклиф
- Играчите на Ман Юнайтед искат Магуайър да получи нов договор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]