Солскяер не съжалява, че е оставил Роналдо на пейката
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер заяви, че не съжалява за решението си да остави нападателя Кристиано Роналдо на пейката в мача срещу Евертън (1:1).
Въпреки че предстои двуседмична международна пауза, Солскяер направи пет промени в състава от победния мач над Виляреал в Шампионска лига.
Една от "жертвите" на норвежеца е Роналдо. 36-годишният португалец влезе на терена едва през втората част и не можа да промени нищо, но Солскяер не съжалява.
"Не, не съжалявам, че оставих Кристиано извън стартовия състав. Сезонът е много, много дълъг и трябва да вземете подходящите решения. Трябва да контролирате натиска, който играчите получават, и това беше правилното решение, по мое мнение."
"Антъни Марсиал игра добре, отбеляза добър гол. Единсон (Кавани) се нуждаеше от минути и също можеше да се отличи. Понякога трябва да вземаме такива решения.
Веднъж бяхме хванати на контраатака и това ни струваше победата. Липсваше ни острота, за да отбележим втория гол. Платихме за няколко решения, които взехме в ситуации на игра", заяви Солскяер.
- Обрат със сагата „Рашфорд“: Барселона още няма договорка с английската звезда
- Скоулс избухна срещу Карик: Юнайтед бе ужасен в последните мачове
- Карик след поражението от Нюкасъл: Боли, но те заслужиха победата
- Скандал в Манчестър Юнайтед: Джак Флетчър наказан за хомофобска обида
- Магуайър осъден в Гърция: условна присъда след инцидента на Миконос
- Нюкасъл шокира Манчестър Юнайтед с човек по-малко
- Ман Юнайтед търси ново ляво крило през лятото, потвърди Майкъл Карик
- Манчестър Юнайтед набеляза Тайлър Адамс за лятната селекция
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]