Клоп: Ман Сити ще иска да отговори на загубата от ПСЖ
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп е уверен, че Манчестър Сити ще иска да се реабилитира, след като бе победен от ПСЖ в Шампионска лига.
Тази неделя Ливърпул ще бъде домакин на Сити във Висшата лига. "Гражданите" ще се отправят към "Анфийлд" със загуба в Париж във вторник.
Отборът на Хосеп Гуардиола показа много приличен футбол срещу ПСЖ и има пълното право да счита крайния резултат за несправедлив, така че Клоп се опасява от реакция.
"Винаги помага, когато имате добър ход, но само това няма да е достатъчно срещу Сити. Трябва да играем по -добре, отколкото срещу Порто, но това е очевидно.
Това ще бъде различен мач. Едва научих резултата от мача на ПСЖ срещу Сити, така че Сити ще иска да отговори.
Връщаме се у дома след няколко мача без нашите фенове, така че нека опитаме", заяви Клоп.
- Слот: Според мен не бе освиркване, а разочарование
- Слот: Не за първи път резултатът е разочароващ
- Ливърпул се препъна срещу предпоследния (видео)
- Челси се е обърнал към Ливърпул за Ван Дайк
- Ван Дайк: Ще направим всичко възможно, за да зарадваме феновете
- Слот: Радвам се да посрещна Салах отново
- Бърнли няма да създаде проблем за Ливърпул
- Клоп определи два приоритетни варианта за завръщането си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Освен всичко, Сити имат 3-то гостуване за 1 седмица, и то пак тежко...