Ришарлисон: Предпочитам да се възхищавам на големите, а не да ги сравнявам
Бразилският нападател на Евертън Ришарлисон заяви, че все още е голям фен на сънародника си Неймар, но заяви, че не е готов да го постави над аржентинеца Лионел Меси.
"Не съм ги сравнявал преди, а просто казах, че смятам Неймар за най -добрия футболист в света по онова време. Меси е извънземен, един от най -добрите играчи в историята. Не обичам да сравнявам футболисти. Всеки играч преминава през различни периоди: понякога всичко върви добре, понякога нищо не се случва.
Предпочитам просто да се възхищавам на Неймар, Меси и Кристиано Роналдо. Имаме късмет, че трима от най -невероятните футболисти в историята все още се представят на най -високо ниво. Струва си да се насладите на тяхната игра, а не да ги сравнявате", заяви Ришарлисон.
- От ВЛ обясниха червения картон на Гейе
- Де Лигт: Това бе лоша вечер за нас
- Невил: Ман Юнайтед подцени
- Аморим: Евертън бе по-силен и с десет човека
- Десет от Евертън надиграха Ман Юнайтед
- Аморим разкри кой няма да играе срещу Евертън
- Евертън ще отстъпи в Манчестър
- Нюкасъл се интересува от халф на Евертън
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]