Ман Сити прегази Норич, Грилиш откри сметката (видео)
Манчестър Сити посрещна Норич Сити в срещата от втория кръг на английската Висша лига. Днес на "Етихад Стейдиъм" домакините спечелиха с 5:0 и новото попълнение Джак Грилиш вкара своя първи гол след рекордния трансфер през лятото.
Само след 7 минути игра днес Ман Сити поведе когато Родри изведе Жезус от дясно, той центрира остро и Ханли изби в Крул и мрежата за автогол - 1:0. В 22-ата минута се стигна и до втори случаен гол като отново Жезус центрира опасно и защитник изби в Грилиш и мрежата за 2:0.
В 64-ата минута след корнер и не добро изчистване на гостите Аймерик Лапорте бе на правилното място да добави за 3:0. 7 минути след това резервата Стърлинг вкара за 4:0 отново след асистенция на Жезус. В 84-ата минута крайното 5:0 оформи друга резерва - Марез, който се възползва от подаване на Рубен Диаш в полето.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Холанд се доближи до Ван Нистелрой по брой голове в ШЛ
- Гуардиола: Можехме да се справим по-добре
- Алонсо: Нямаме за какво да съжаляваме
- Ман Сити надигра и обърна Реал в Мадрид (видео)
- Пеп: Съчувствам на Алонсо
- Алонсо: Убедени сме, че можем да победим Ман Сити
- Ман Сити ще надиграе Реал в Мадрид
- Алонсо: Борим се за три точки срещу Ман Сити
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]