Лукаку: Подкрепям Челси от детството си
Нападателят на Челси Ромелу Лукаку коментира завръщането си в клуба.
Белгиецът преди това игра за лондончани от 2011 до 2014 г.
"Щастлив съм и се радвам да се върна в този прекрасен клуб. Изминах дълъг път, в началото се преместих тук като млад човек, който все още имаше много да учи, а сега пристигам като опитен играч. Както знаете, нашите отношения с клуба означават много за мен. Подкрепям Челси от детството и сега се връщам с желанието да спечеля още трофеи - това е невероятно усещане.
Развитието на клуба се вписва перфектно в амбициите ми, като се има предвид фактът, че съм на 28 години и току -що спечелих Серия А. Тази възможност ми се представи в идеалния момент и се надявам, че заедно ще успеем. Имах много възходи и падения, откакто напуснах Челси, но това ме направи по -силен. Моята работа е да помогна на Челси да спечели още трофеи. Очаквам с нетърпение началото на сезона“, заяви Лукаку.
Съобщава се, че лондончани са платили на Интер за Лукаку 115 милиона евро.
- Челси готви оферта за младата звезда на Байер Керим-Сем Алайбегович
- Официално обявените трансфери в Европа за 23 юли
- Астън Вила взе Алехандро Гарначо под наем от Челси
- Пиърс Морган се подигра на Челси след думите на Морган Роджърс
- Челси е близо до трансфера на Максанс Лакроа
- Официално обявените трансфери в Европа за 22 юли
- Борнемут отхвърли оферта на Челси за Алекс Скот
- Морган Роджърс: Нямам търпение да играя с Коул Палмър в Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]