Почетино: Слуховете за Меси не ни отвличат
Старши -треньорът на ПСЖ Маурисио Почетино на пресконференция след мач след мача от 1-ия кръг на Лига 1 с Троа (2: 1) говори за евентуалния трансфер в тима на аржентинския нападател Лионел Меси. Почетино подчерта, че слуховете не засягат играчите на парижкия клуб.
"Не мисля, че има някакъв ефект. Играчите и отборът са напълно съсредоточени. Те са професионалисти. Името му се свързва с различни клубове, има много слухове, но играчите все още са напълно съсредоточени върху резултата. Това ще бъде така, докато трансферният прозорец не се затвори. Ще видим как ще се развие всичко в следващите дни", заяви Почетино за пресслужбата на клуба.
Меси играе за основния отбор на Барселона от 2005 г. Договорът му с каталунския клуб изтече в края на юни. През миналия сезон нападателят изигра 35 мача в Примера дивисион, вкара 30 гола (три от дузпа) и даде девет асистенции.
- ПСЖ обяви Витиня и Жоао Невеш за непродаваеми
- Арсенал следи млад талант на ПСЖ
- Реал Мадрид готви офанзива за Кварацхелия със 150 милиона евро
- Ли Кан Ин иска трансфер в Атлетико Мадрид
- Реал Мадрид готви оферта от 150 млн. евро за Жоао Невеш
- Риоло атакува Ал-Хелаифи: ПСЖ не иска силна Лига 1, а пълна доминация
- Насри: Само Барселона може да накара Луис Енрике да напусне ПСЖ
- 13-годишно момче загуби окото си след безредиците във Франция след триумфа на ПСЖ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]