Мойс: Няма нищо ново около Лингард
Мениджърът на Уест Хем Юнайтед Дейвид Мойс призна, че няма какво ново да каже около полузащитника Джеси Лингард, който е основната цел на клуба през лятото. Босът на "чуковете" призна, че е готов да бъде търпелив за един от най-добрите си играчи от втората половина на последния сезон. Лингард заигра под наем от Манчестър Юнайтед в Уест Хем през зимата, но в момента той провежда предсезонна подготовка с Юнайтед и вкара гол в една от двете срещи до тук.
"Трябва ни повече конкуренция и това е основното ако искаме да поддържаме стандартите си. Но аз ще ви кажа какво имаме и то е страхотна група момчета. Аз съм късметлия защото всички са на ниво, постоянно педала на газта е до ламарината и се надяваме това да продължи.
"Ще разберем какво можем да направим в бъдещето, но в момента нямам новини по темата".
Междувременно мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер вече сподели пред медиите, че ще има място за Джеси Лингард в отбора си през новия сезон. Той обаче дели място на терена с имена като Бруно Фернандеш, Пол Погба, Дони ван де Бек и Хуан Мата.
- Кийн: Това бе голяма вечер за Манчестър Юнайтед
- Онана: Преживявам най-хубавия период от живота си
- Хау: Трябваше да вземем поне точка от този мач
- Аморим: Всички трябваше да страдаме
- Ман Юнайтед издържа натиска на Нюкасъл (видео)
- Нюкасъл ще превземе Олд Трафорд
- Зилиакус предложи на Ман Юнайтед спонсорски договор за 500 млн.
- Зиркзее желае трансфер в Рома
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]