Ман Юнайтед хвърли око на Камавинга
Манчестър Юнайтед обмисля за покупката на халфа на Рен Едуардо Камавинга.
В момента Юнайтед е на път да привлече крилото на Борусия Дортмунд Джейдън Санчо за 77 милиона паунда. Страните трябва да се споразумеят по редица малки подробности.
Според Daily Mail, "червените дяволи" планират също така да купят централен защитник и централен халф това лято, като смятат Камавинга за следващата си цел, след като трансферът на Санчо бъде завършен.
Едуардо е само на 18 години, но вече направи име както на клубно ниво, така и на международно ниво, след като изигра три мача за френския национален отбор и се отличи в дебюта си срещу Украйна.
Сред почитателите на таланта на Камавинга са ПСЖ, Реал Мадрид и Арсенал. Вероятността за продажба на Едуардо това лято е голяма, като остава само една година от договора му, а Рен не е готов да рискува загубата на такъв играч без никаква компенсация.
- Бруно Фернандеш: Роналдо е моят най-голям пример
- Манчестър Юнайтед избира между Карик и Нагелсман
- Брунo Фернандеш е Играч на месеца във Висшата лига
- Манчестър Юнайтед планира сериозно разчистване на заплатите
- Тежката реалност за Фридолина Ролфьо в Манчестър Юнайтед
- Барселона има срок до 15 юни да реши за Рашфорд
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Шлотербек
- Манчестър Юнайтед с дилема около Онана заради заплатата му
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]