Уест Хем няма да се раздели с Райс за по-малко от 100 милиона
Уест Хем няма да обмисля предложения за по-малко от 100 милиона паунда за халфа си Деклан Райс.
Носят се слухове, че Челси е загубил интерес към Райс, след като Франк Лампард бе уволнен от поста мениджър, но няма малко съмнение, че това лято ще има сериозен интерес към Деклан.
През този сезон 22-годишният Райс оформи отлична връзка в полузащитата с Томаш Сучек, което помогна на "чуковете" да се изкачат на четвърто място във Висшата лига и да се борят за участие в Шампионска лига.
Както признава бившият собственик на Кристъл Палас Сеймън Джордън, съсобствениците на Уест Хем Дейвид Голд и Дейвид Съливан вече се готвят да отразят интереса на други клубове към своята звезда.
"Ще бъде интересно да видим какво ще се случи с Деклан Райс в края на сезона. Играта му е толкова добра, че определено ще има претенденти за него. Претендентите са с парите.
Ще видите под какъв натиск ще се окажат Голд и Съливан, когато някой е готов да им изпише чек за £ 80 милиона или £ 90 милиона за играча.
Съливан вече ми каза, че дори няма да обмислят оферти под 100 милиона британски лири. Така че нека изчакаме и ще видим какво ще стане", заяви Джордън.
- Ман Сити, Ливъроул и Челси хвърлиха око на вратаря на Съндърланд
- Спортният директор на Ливърпул коментира трансферите
- Ман Сити ще спори с Арсенал за Купата на Лигата
- Арсенал се интересува от Горецка
- Жаке и още шестима, които отказаха на Челси в полза на Ливърпул
- Чалоба: Жалко, че не стигнахме до финала
- Еди Хау: Мотивирани сме за мача с Ман Сити
- Артета: Няколко години чакаме този финал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Иначе е добър , аз го харесвам. Но за около 50 милиона го харесвам . Но при Тухел Челси няма интерес към него .