Милс съветва Ман Сити да купи Холанд, а не Мбапе
Бившият защитник на Манчестър Сити Дани Милс смята, че "гражданите" трябва да купят Ерлинг Холанд от Борусия Дортмунд, а не Килиан Мбапе от ПСЖ.
"Ако ще харчите големи пари за нападател, бих купил Ерлинг Холанд. Видях го срещу Севиля и той игра по сензационен начин.
Знаете ли защо бих предпочел Холан? Мисля, че в играта му има нещо различно от тази на Мбапе. Той може да прави много неща по подобен начин, а разбира се, при Мбапе със сигурност има бързина, хитрост и умения.
Но Холанд има два или три коза. Той е висок, страхотен е във въздуха, може да държи топката. Просто мисля, че Холанд има повече качества.
И двамата действат по сензационен начин, но мисля, че Холанд е по-подходяща за Висшата лига", заяви Милс.
- Мареска поема Ман Сити, ако Гуардиола напусне?
- Ман Сити у дома ще разбие Уест Хем
- Челси и Ман Сити се интересуват от талант на Байерн
- Жребият за 1/2-финалите за Купата на Лигата
- Ман Сити без проблем до полуфинала
- Гуардиола: Трафорд е невероятен вратар
- Ман Сити ще стигне полуфиналите за Купата
- Стана ясна основната трансферна цел на Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]