Карагър: Ливърпул е идеален трамплин за Мбапе
Бившият защитник на Ливърпул Джейми Карагър вярва, че мърсисайдският клуб би бил идеалният трамплин за нападателя на ПСЖ Килиан Мбапе към Реал Мадрид.
"Мбапе би могъл да отиде в Ливърпул. Не се шегувам. Изхождам от това, че Ливърпул е имал добри шансове да получи Мбапе, когато той игра за Монако. Знам, че Юрген Клоп е говорил с него, както и други клубове, сигурен съм в това.
Когато Ливърпул бе на финала в Шампионска лига и спечели Шампионска лига преди няколко години, всеки, който гледаше Ливърпул на Юрген Клоп и подкрепата на "Анфийлд", можеше да почувства, че ако той се отправи към Англия преди да отиде в Реал Мадрид, то това определено е тук.
Мисля, че има гаранция, че в даден момент от кариерата си той ще играе за Реал, но винаги съм смятал, че Ливърпул е идеалната посока за този вид играчи, преди да предприемете следващата си стъпка", заяви Карагър.
- Журналист твърди, че е постигнато „принципно споразумение“ между Ливърпул и магьосник на фланга
- ПСЖ се отказва от битката за Родри
- Грандове от Висшата лига влизат в битка за талант на ПСЖ
- Тотнъм се свързва с „един от най-желаните млади играчи“ с 19 гола и 23 асистенции
- ПСЖ поиска 170 милиона евро за Брадли Баркола
- ПСЖ отправи оферта за японския национал Дзион Судзуки
- Ливърпул остава единственият сериозен кандидат за Брадли Баркола
- Феран Торес обмисля трансфер в ПСЖ заради недоволство от Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]