Ман Юнайтед пречупи Уест Хем в продълженията (видео)
Манчестър Юнайтед прие Уест Хем Юнайтед в срещата от осминафиналите на ФА Къп. Днес на "Олд Трафорд" двата тима не си вкараха в редовните 90 минути, Оле Гунар Солскяер включи в игра няколко от основните си играчи и успя в крайна сметка да се добере до победата и прогреса в най-старото състезание след 1:0.
До почивката домакините доминираха, а Уест Хем почти не напускаше полето си. Голяма ситуация тук бе един удар на Линдельоф с глава, който Фабиански отрази по фантастичен начин в гредата с върха на пръстите си.
След почивката ситуацията остана същата и в опит да разнообрази нападението си Солскяер включи Бруно, МакТоминей и Кавани за Гринууд, Де Бек и Матич. Последва включване на Шоу и Уилямс за Бисака и Телес когато редовното време свърши.
Така в 97-ата минута в атака, включила всички резерви Бруно пусна топката за Уилямс в полето, той центрира за Кавани, който отигра с глава, топката попадна в Рашфорд, който свали за МакТоминей за удар без подготовка от дузпата и 1:0.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Селта договори Алтай Байъндър под наем от Манчестър Юнайтед
- Морган Гибс-Уайт смени агента си на фона на интерес от Манчестър Юнайтед и Челси
- Марк Скинър напусна женския отбор на Манчестър Юнайтед
- Фенербахче готви офанзива за Маркус Рашфорд
- Манчестър Юнайтед е готов да плати освобождаващата клауза за испански талант
- Лени Йоро: Манчестър Юнайтед има всичко необходимо, за да стане шампион
- Манчестър Юнайтед проучва възможността да привлече Майлс Люис-Скели
- 15-годишен талант постави рекорд за най-млад дебютант в историята на Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]