Ман Юнайтед пречупи Уест Хем в продълженията (видео)

Манчестър Юнайтед прие Уест Хем Юнайтед в срещата от осминафиналите на ФА Къп. Днес на "Олд Трафорд" двата тима не си вкараха в редовните 90 минути, Оле Гунар Солскяер включи в игра няколко от основните си играчи и успя в крайна сметка да се добере до победата и прогреса в най-старото състезание след 1:0.

До почивката домакините доминираха, а Уест Хем почти не напускаше полето си. Голяма ситуация тук бе един удар на Линдельоф с глава, който Фабиански отрази по фантастичен начин в гредата с върха на пръстите си.

След почивката ситуацията остана същата и в опит да разнообрази нападението си Солскяер включи Бруно, МакТоминей и Кавани за Гринууд, Де Бек и Матич. Последва включване на Шоу и Уилямс за Бисака и Телес когато редовното време свърши.

Така в 97-ата минута в атака, включила всички резерви Бруно пусна топката за Уилямс в полето, той центрира за Кавани, който отигра с глава, топката попадна в Рашфорд, който свали за МакТоминей за удар без подготовка от дузпата и 1:0.