Ман Сити нямаше проблем с Бърнли (видео)
Бърнли прие Манчестър Сити в срещата от двадесет и втория кръг на английската Висша лига. Днес "гражданите" спечелиха с 2:0 на гости на "Търф Моор", с което отново застанаха с 3 точки пред Манчестър Юнайтед и с мач по-малко за момента.
Само след 3 минути игра днес Габриел Жезус откри с глава след като Поуп не се справи добре с удар на Бернардо Силва - 1:0. В 38-ата минута красив отборен гол организираха Марез, който намери Гюндоган в полето, германецът пусна успоредна топка за Стърлинг и англичанинът завърши за 2:0.
Гостите контролираха всички събития в първото полувреме, като не похабиха излишни усилия и през второто за да задържат победата.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Ман Сити няма да даде шанс на Фулъм
- Суперкомпютърът Opta определи основния фаворит във Висшата лига
- Холанд: Признайте гола и не показвайте червен картон
- Ван Дайк: Невъзможно е да контролираш мача срещу Ман Сити
- Гуардиола: Това е брилянтна реклама на Висшата лига
- Слот: Чувствам се ядосан и разочарован
- Силва: Знаехме, че приключваме борбата при поражение от Ливърпул
- Слот смята, че Гехи е трябвало да бъде изгонен
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]
Иначе Сити започнаха леко неубедително сезона, но пък успяха да се вземат в ръце и наваксаха пасива.
Те май все още са и с мач по-малко.