Вайналдум: Трябва да победим Ман Юнайтед
Полузащитникът на Ливърпул Жоржиньо Вайналдум обяви, че клубът не страда от липса на увереност, като нападателите просто трябва да върнат головата си форма. Формата на шампионите е тревожна без вкаран гол в 4 мача и без победа от 5, като последно бе загубен домакинският рекорд без загуба от 68 срещи срещу Бърнли, който спечели с 1:0.
"Бърнли беше тежък. Преди мача имахме добрите намерения да играем срещу Бърнли. Искахме да играем с владение. Създадохме достатъчно за да вкараме, но не успяхме, за съжаление. Не бяхме достатъчно остри и накрая те получиха дузпа.
"100% ние имахме положения. В момента сме в ситуация, в която се затрудняваме да вкарваме. Трудно е за обяснение. Хората отвън говорят, че нямаме самочувствие. Аз мисля, че все още имаме.
"Ние стреляме по вратата, и имаме много положения, 100% сме алчни да вкараме. Трябва просто да продължим. Не трябва да мислим за трудния момент, а да играем. Следващата среща е с Манчестър Юнайтед и трябва да опитаме да победим."
- Анди Ираола: Тази една точка е малко, но поне е заслужена
- Трент Александър-Арнолд: Разбирам разочарованието и гнева на феновете на Ливърпул
- Собослай спаси Ливърпул от загуба срещу Нюкасъл с късна дузпа
- Ливърпул проявява интерес към Исмаила Сар от Кристъл Палас
- Дарвин Нунес премина под наем от Ал Хилал в Ал Дирия
- Нюкасъл – Ливърпул: Нови ери, стари амбиции и зрелище на „Сейнт Джеймс Парк“
- ПСЖ иска 70 млн. евро за Ибрахим Мбайе от Ливърпул
- Ще защити ли Арсенал трона? Анонс на новия сезон във Висшата лига
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]