Лампард: Тиаго Силва ми напомня на Джон Тери
Мениджърът на Челси Франк Лампард сподели, че настоящия бранител на клуба Тиаго Силва ми напомня на неговия бивш съотборник Джон Тери и по-конкретно по начин, по който умее да се позиционира на терена. В интерво за Chelsea TV, Лампарт беше разкри своето мнение относно приноса на бразилеца за "лондончани", след като Силва се присъедини от Пари Сен Жермен през август миналата година.
"Неговите заслуги за успехите на тима са повече от големи, както всички го забелязват. Неговото отноешение и убежденията му подтиква останалите му съотборници да го следват. Тиаго Силва много ми напомня на Джон Тери по начина, по който се позиционира на терена и с това да умее да се включва по крилата," заяви мениджърът на Челси.
Силва, който до момента има 17 изиграни двубоя с фланелката на "лондончани" през този сезон, успя дори да се пребори за капитанската лента в отсъствието на Сесар Аспиликуета.
Futbol-TV
- Деклан Райс и Рийс Джеймс са под въпрос за мача на Англия с Панама
- Челси изпревари Интер за защитник на Аталанта
- Мареска е готов да започне ерата си в Ман Сити със смел трансфер на защитник на Челси
- Енцо Фернандес: Мондиал 2026 е по-конкурентен от този в Катар
- Кои футболисти от Висшата лига трябва да сменят отбора си това лято?
- Реал Мадрид договори личните условия с Енцо Фернандес
- Грандовете от Висшата лига следят Ясин Аяри
- Кукурея: Не се замислих за секунда, когато Реал Мадрид ме поиска
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]