Лиъм Купър: Трябва да побеждаваме отборите около нас
Капитанът на Лийдс Лиъм Купър изрази своите впечатления от представянето на клуба досега през сезона, няколко дни преди престоящата среща на тима с Брайтън. В момента тима на Марсело Биелса се нуждае от три точки, за да пробие в горната част на таблицата, но според Купът той и съотборниците му трябва да дадат най-доброто от себе си в оставащите сблъсъци.
"Да се контузиш по време на сезона е нещо наистина трудно, но никога не трябва да навеждаш глава, а да продължиш напред. През миналия уикенд успях да запише разочароващи 45 минути играчи, като фитнес треньора ни ми заяви, че съм изгубил форма, но съм решен да променя това още срещу Бърнли. Колкото до тима, то ние трябва да печелим точки у дома, за да наптрупаме увереност. Трябва да побеждаваме всички отбори около нас в класирането, катко го правим до този момент, но това определено ще ни бъде трудно," заяви Купър.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Карагър: Ман Юнайтед почти сигурно ще завърши в топ 5
- Мойс: Ламенс беше най-добрият играч на Юнайтед
- Маркo Силва: Няма развитие около новия ми договор с Фулъм
- Невил: Юнайтед не трябва да спира търсенето на нов мениджър
- Тотнъм ще избира между Почетино и Де Дзерби през лятото
- Каземиро обмисля трансфер в МЛС
- Карагър похвали Гьокереш
- Манчестър Сити може да бъде наказан с отнемане на 40 до 60 точки
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]