Завръщането на Хамес Родригес ще направи Евертън по-силен
Треньорът на Евертън Карло Анчелоти заяви, че се надява завръщането в игра на Хамес Родригес да подсили атаката на клуба при визитата на Уувърхемптън във вторник идната седмица. Както знаете досега "карамелите" залагаха на четирима централни бранители, променяйки схемата си на игра от 4-3-3 на 4-2-3-1, което от своя стана доведе до по-малко къси пасове между отделните линии.
Според инфорамцията на Opta, Хамес Родригес се отразява доста положително на тима по отношение на създадените опасни ситуации, както може да видите от таблицата по-долу.
Колумбиецът доказа това и в съботната среща с Родъръм от турнира ФА Къп, в който той успя да изведе по блестящ начин съотборника си Абдулай Дукуре, за да донесата победата с 2:1.
- Ван Дайк: Исак ще се превърне в ключов играч на Ливърпул
- Артета: Очаквах тежък финал на сезона
- Челси надви Лийдс и си осигури финал срещу Манчестър Сити
- Тонали предпочита завръщане в Италия въпреки интереса от грандов
- Макфарлейн: Липсата на Pro лиценз не е проблем за Челси
- Артета доволен от победата, но очаква тежка битка до края
- Ювентус се разбра с Алисон, предстоят преговори с Ливърпул
- Де Дзерби: Тази победа може да се окаже повратна за Тотнъм
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]