Ман Сити в петицата след успех над Нюкасъл (видео)

Манчестър Сити прие Нюкасъл Юнайтед в срещата от поредния петнадесети кръг на английската Висша лига. Днес на "Етихад Стейдиъм" домакините спечелиха с 2:0 и така събраха 26 точки, на 3 от второ място и Евертън и 5 от върха и Ливърпул.

В 14-ата минута днес домакините излязоха напред чрез Гюндоган, който бе намерен на непосредствена близост от Стърлинг от дясно. В 35-ата минута Де Брюйне бе изведен от Торес сам срещу вратаря, но белгиецът не вкара на Дарлоу.

След почивката Феран Торес оформи 2:0 в 55-ата минута когато добави след добра игра на Бернардо и лошо изчистване на Фернандес. 4 минути след това Бернардо нацели и греда. В 78-ата минута в игра се включи Агуеро за Феран Торес, като бързо аржентинецът показа форма и се отчете с две опасни положения, но без успех.