Крал Кени детрониран и от Блекпул
Ливърпул продължава да затъва въпреки назначаването на Кени Далглиш за мениджър на тима. Мърсисайдци отстъпиха като гост на новака Блекпул с 2:1 и остават едва 13-ти на 4 точки от зоната на изпадащите като това бе тяхно 10-то поражение през сезона.
Мачът започна фантастично за гостите, които поведоха още в 3-ата минута чрез Фернандо Торес. Испанецът се възпозлва от добро подаване на Кели и завърши в горната част на мрежата. Грешка в полузащитата обаче позволи на Тейлър-Флетчър да нахлуе в през отбраната пред Рейна и да пусне
До първата част резултатът не бе променен, а в началото на втората Рейна направи две фантастични спасявания. Вратарят обаче нямаше шанс в 69-ата минута, когато Кембъл бе оставен непокрит и след пас с глава на Еват успоредно на голлинията, прониза вратата, носейки втори успех над Ливърпул за “мандарините”, които са 9-ти.
- Мак Алистър може да напусне Ливърпул през лятото
- Ван Дайк: Жегата ще е еднаква за всички на Мондиал 2026
- Роберто Мартинес: Диого Жота е светлината, която ще води Португалия на Мондиал 2026
- Джон Тери: Надявам се Ливърпул да съжалява, че не назначи Шаби Алонсо
- Мендиета посъветва Челси да привлече защитник на Ливърпул
- Кенет Айххорн отхвърли Ливърпул и избра да остане в Германия
- Ливърпул е готов да изслуша оферти за Къртис Джоунс
- Дарвин Нунес мечтае за завръщане в Ливърпул