Ман Сити изпреварва ПСЖ за Меси
Манчестър Сити е уверен, че ще изпревари Пари Сен Жермен в битката за Лионел Меси, пише Daily Express.
Според източника, "гражданите" вярват, че имат предимство пред френския клуб в лицето на Хосеп Гуардиола, който е работил с Меси в Барселона.
Аржентинският нападател призна, че иска да напусне каталунския клуб през лятото. Страните обаче не успяха да се споразумеят за прекратяване на договора. Предполага се, че в края на сезона Меси ще направи нов опит да напусне Барселона.
Основните претенденти за играча се считат за Манчестър Сити и ПСЖ.
- Андерсън е склонен на трансфер в Ман Сити
- Ман Сити се интересува от Трент
- Бернардо Силва информира Барса за желанието си за трансфер в клуба
- Гуардиола: Дано имаме сили за сряда
- Пеп: Уеб, ела и обясни защо нямаше дузпа
- Пеп: Будьо-Глимт е изключително силен отбор, особено в Норвегия
- Ман Сити се справи с Уулвс за едно полувреме (видео)
- Пеп: Холанд не е длъжен да се извинява на никого
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]