Лампард обвини играчите си в самоуспокоение
Мениджърът на Челси Франк Лампард обвини отбора си в самодоволство след поражението от Уулвърхемптън.
Откривайки резултата на "Молиньо" чрез Оливие Жиру в началото на второто полувреме, Челси се отпусна и даде инициативата на "вълците", които след това вкараха две попадения и грабнаха победата с 2:1.
Лампард смята, че безпогрешната серия на "сините" от 17 мача във всички състезания е отпуснал футболистите от отбора. Сега Франк се надява, че играчите му ще направят правилните изводи.
"Как мога да обясня две поредни загуби? Играта. Играта ви дава резултати. Имахме дълъг безпогрешен пробег и момчетата може би си помислиха: "Играем добре". Когато обаче започнете да мислите, че играете добре, се случват неща като това.
Може би играчите трябва да помислят за тази вечер, когато си почиват. Помислете за днешния мач, помислете за Евертън. Това е Висшата лига и ако не се проявиш, тогава губиш мачове.
След като открихме резултата, трябваше да доведем мача до победа. Ако играта ви не върви добре, както днес, запазете резултата 1: 0. Контролирайте играта. Не допускайте контраатаки. Но не можахме", заяви Лампард.
- Деклан Райс и Рийс Джеймс са под въпрос за мача на Англия с Панама
- Челси изпревари Интер за защитник на Аталанта
- Мареска е готов да започне ерата си в Ман Сити със смел трансфер на защитник на Челси
- Енцо Фернандес: Мондиал 2026 е по-конкурентен от този в Катар
- Кои футболисти от Висшата лига трябва да сменят отбора си това лято?
- Реал Мадрид договори личните условия с Енцо Фернандес
- Грандовете от Висшата лига следят Ясин Аяри
- Кукурея: Не се замислих за секунда, когато Реал Мадрид ме поиска
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Те като, че не са виждали кокво е контра атака. Няма подавания на скорост зад отбраната. При тия скъпи футболисти, вече Вернер като че му падна формата и не се вижда за какво е на терена, да не казвам за Хаверц, който пък въобще не е показвал нищо(или почти нищо), откакто е в Челси. Любимците Тами и Маунт са основна част от състава. Единият става само за брулене на орехи, а другият може да тича едно полувреме и толкова, но само да тича. Освен това като, че няма равностойни заместители. Видя се, че Джеймс и Канте след тежкия мач с Евертън, особено първия му беше доста тежко с вълците, а ако не беше втория, щяха да ни спукат от бой. Хайде, ако Лампард няма визия и усещане, то тези съветници край него за какъв ... са?