Федерико Македа ще играе срещу Рома в неделя
Младият нападтел на Манчестър Юнайтед Федерико Македа е успял да завърши трансфера си под наем в италианския Сампдория. Изявление в официалният сайт на Сампдория гласи: "Клубът успя да привлече под наем нападателя на Манчестър Юнайтед - Федерико Македа. Той ще носи фланелка с номер 41 и ще изиграе първия си мач срещу Рома в неделя."
Македа ще остане в италианския клуб до юни, след като получи разрешение от Сър Алекс Фъргюсън да напусне червените дяволи.
- Тилеманс: Манчестър Юнайтед иска да печели трофеи, затова избрах този клуб
- Манчестър Юнайтед потвърди операцията на Мануел Угарте
- Ман Юнайтед търси още един халф след трансферите на Сантос и Тилеманс
- Манчестър Юнайтед прибра над 10 милиона паунда от трансфера на Мейсън Грийнууд
- Руни: Белингам е най-добрият футболист на Световното първенство
- Аталанта шокирана след проваления трансфер на Едерсон в Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед проявява интерес към Ману Коне
- Официално обявените трансфери в Европа за 14 юли
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]