Арсенал отстрани Лестър от купата
Лестър Сити прие Арсенал в срещата от третия кръг на Купата на лигата в Англия. Днес на "Кинг Пауър Стейдиъм" домакините отстъпиха след 2:0 при автогол на Кристиан Фухс и късно попадение на Нкетиа. Брендан Роджърс обаче стартира с 11 промени от постройката си във Висшата лига.
До почивката Нелсън имаше добро положение за гостите, а решение за дузпа срещу Сака бе подминато. Лестър бе по-близо до това да открие когато Мадисън нацели гредата, а Ихеаначо пропусна едно в едно срещу Лено.
В 57-ата минута падна единственият гол в срещата когато първо Фухс не се справи с висока топка, която попадна в Пепе, той стреля от труден ъгъл, но Уорд спаси, като върнатата успоредна топка от дясно бе вкарана в собствената мрежа от Фухс за 1:0.
В 90-ата минута пък Белерин навлезе в полето и намери Нкетиа, който със сила надигра противник и вкара за 2:0.
- Сака е готов да рискува и да играе срещу Хърватия
- Арсенал започна преговори за Аюб Буади
- Шерингам: Арсенал може да бъде добро място за Александър-Арнолд
- Арсенал е готов да похарчи 100 млн. за мечтано лятно попълнение на Артета
- Емил Хески: Морган Роджърс е готов за трансфер в Арсенал
- Тухел: Сака все още не е напълно възстановен
- Арсенал ще назначи бивш олимпиец за главен лекар на клуба
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]