Ходжсън: Торес скоро ще се завърне към най-добрата си форма
Мениджърът на Ливърпул Рой Ходжсън вярва, че звездата на тима Фернандо Торес скоро ще се върне към най-добртата си форма, която го направи един от най-добрите нападатели в целия свят. Дори през миналия сезон, който беше изпълнен с контузии за Ел Ниньо, той успя да вкара 22 гола и да завърши кампанията като голмайстор на тима. В последно време, като че ли 26-годишният футболист загуби усета си към гола, като през настоящия сезон е вкарал само 5 попадения.
Въпреки това, Ходжсъм смята, че Торес ще се върне към тези времена и ще се превърне в заплаха за осналите тимове от Висшата лига.
"През този сеозн нямаме много късмет в атакуващ план. Играчите на тима се страхуват от това, тъй като нямаме изявен голмайстор до момента, а притежаваме един от най-добрия такъв - Фернандо Торес. Важно сега е да продължим да вярваме във Фернандо и да се надяваме, че ще започне отново да бележи," сподели Рой Ходжсън.
- Дюгари за трансфера на Жаке в Ливърпул: Загубеняци
- Керкез: Всяка седмица трябва да играем по този начин
- Джерард сравни Екитике с Торес
- Слот призна, че Конате се е завърнал по-рано
- Слот: Това е голяма победа за нас
- Ливърпул няма да купува Рийд
- Ливърпул разгроми Нюкасъл (видео)
- Слот е имал конфликт с играч на Ливърпул в съблекалнята
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]