Ман Юнайтед отправи оферта за Серхио Регилон
Защитникът на Реал Мадрид Серхио Регилон, който през миналия сезон игра под наем за Севиля, може да продължи кариерата си в Англия.
Според AS, Манчестър Юнайтед е отправил оферта за трансфера на 23-годишния младеж. Условията на потенциалната сделка не бяха уточнени.
Основният съперник на "червените дяволи" в битката за Регилон остава Севиля, но испанският клуб е готов само да вземе играча отново под наем, докато манкунианците могат да го закупят. От услугите на Серхио се интересуват още от Ювентус, Наполи и Тотнъм. По-рано се съобщаваше, че списъкът включва Интер.
Регилон е възпитаник на Реал Мадрид. През миналия сезон испанският защитник изигра 31 мача в Примера, вкара 2 гола и даде 4 асистенции.
- Карик: Обидно е да се твърди, че Манчестър Юнайтед е бил без мотивация
- Майкъл Карик: Точката срещу Съндърланд не е лош резултат
- Манчестър Юнайтед се издъни срещу Съндърланд след безлично 0:0
- Барселона вече се колебае за Рашфорд
- Бруно Фернандеш бе избран за Играч на годината от футболните журналисти
- Ман Юнайтед ще превземе Съндърланд
- Коул Палмър е готов да преговаря с Манчестър Юнайтед
- Рене Мюленстийн: Ман Юнайтед не бива да се оправдава, че е рано за титлата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]