Манчестър Юнайтед започна преговори с обкръжението на Толисо
Манчестър Юнайтед проявява интерес към 25-годишния френски халф на Байерн Мюнхен Корентин Толисо, съобщава журналистът от RMC Sport Мохамед Бухафси.
Според информацията, "червените дяволи" вече водят преговори с антуража на играча. В същото време самият Байерн няма да има нищо против да го освободи поне за 35 млн. евро. Съобщава се, че Интер също проявява интерес към халфа.
Толисо се премести в Байерн през лятото на 2017 г. от Лион. Сумата на трансфера беше 41.,5 млн. евро. През този сезон 25-годишният халф участва в 13 мача от Бундеслигата (седем като титуляр), в които стана автор на един гол и даде две асистенции. Договорът на играча с клуба е валиден до лятото на 2022 година.
- Евра защити Карик и разкритикува легендите на Ман Юнайтед
- Скоулс удари Карик… и после изтри думите си
- Юрген Клоп и Манчестър Юнайтед? Истината зад новите слухове
- Обрат със сагата „Рашфорд“: Барселона още няма договорка с английската звезда
- Скоулс избухна срещу Карик: Юнайтед бе ужасен в последните мачове
- Карик след поражението от Нюкасъл: Боли, но те заслужиха победата
- Скандал в Манчестър Юнайтед: Джак Флетчър наказан за хомофобска обида
- Магуайър осъден в Гърция: условна присъда след инцидента на Миконос
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]