Шерууд: Кейн скоро ще реши
Бившият мениджър на Тотнъм Тим Шерууд сподели мнението си, че много скоро нападателят на тима Хари Кейн ще направи решение за бъдещето си. Бившият бос се усъмни в желанието на клуба да харчи големи пари, за да се присъедини към върха на таблицата, което може да доведе и до напускане на Кейн.
"Това е както беше с Алан Шиърър. Той завърши на четвърто място с Блекбърн през 92-93, след това на второ през 93-94 г. Манчестър Юнайтед го искаше тогава. Но той реши да остане, защото вярваше в качеството на отбора си, и така в следващия сезон те успяха да спечелят титлата.
"Хари трябва да прецени това за себе си. Аз бих изчакал да видя какво ще стане през лятото. Имат мениджър, който не е там за да гони само топ 4. Хари скоро ще знае дали клубът ще харчи пари за възможност за спечелване на титлата."
- Поро е близо до нов дългосрочен договор с Тотнъм
- Брайтън отправи оферта за защитник на Тотнъм
- Себастиан Кел отказа пост в Тотнъм
- Тотнъм привлече Маркос Сенеси без трансферна сума
- Тотнъм задържа Бен Дейвис с нов договор
- Тотнъм отново атакува за Савиньо, готви оферта от 60 милиона паунда
- Тотнъм преговаря с Байерн за постоянен трансфер на Жоао Палиня
- Тотнъм е близо до ново попълнение
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]