Уайлдър: Сезонът трябва да се доиграе
Мениджърът на Шефилд Юнайтед Крис Уайлдър сподели мнението си, че Висшата лига на Англия трябва да се доиграе, дори при празни трибуни:
"Първоначално аз не исках да играем без публика, но в момента гледната ми точка е, че ако това е необходимо за да се довърши сезона, тогава така трябва да е. Няма компромиси в това. Трябва да завършим сезона, колкото и време да отнеме.
"Идеята да приключим при сегашното класиране е лоша за мен, дори и когато погледнем класирането ни в момента и то да е над очакванията за нас. Това ще е егоистично.
"Всеки ще погледне класирането от своята гледна точка. Висшата лига е състезание. То е 38 кръга. Без значение в момента кой с колко точки води или изостава на някого. Това е спорт и всичко може да се случи."
- Официално: Челси плати 52 милиона паунда за Максенс Лакроа
- Манчестър Юнайтед набеляза голмайстора на Брентфорд, но трансферът изглежда труден
- Новият фаворит за Нюкасъл: Ученик на Рангник, вдъхновен от Гуардиола и Клоп
- Изпълнителният директор на Ливърпул: Клубът вече има стабилна основа за бъдещето
- Реал Мадрид подготвя оферта от 40-50 млн. евро за Родри
- Ливърпул готви оферта за Брадли Баркола
- Манчестър Сити намери заместник на Родри
- Родри договори личните си условия с Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]