Алекс Маклийш заложи на Моуриньо в Ел Класико
Мениджърът на Бирмингам Алекс Маклийш заложи на Реал Мадрид, като според него те ще победят през следващата седмица, когато е срещата им с Барселона. "Моуриньо е печелил всичко с всички клубове, които е ръководел, така че никога не бих заложил против Моуриньо в голямо дерби, каквото е Ел Класико," сподели мениджърът на Бирмингам.
Бившият мениджър на Барселона и на английския национален отбор Тери Венебълс заяви: "Всички критикуват Моуриньо, като заявяват, че той е дефанзивен треньор, но той доказа, че не е такъв. Реал Мадрид успява да бележи много голове през новия сезон."
- Реал Мадрид - Байерн: Домакините ще си осигурят малка преднина
- Гнабри: Мачовете с Реал са класика и всички говорят за тях
- Реал може да продаде Винисиус – предложен е на топ клубове от Висшата лига
- Винисиус: Искам да остана дълго в Реал – това е клубът на мечтите ми
- Opta: Барселона е почти сигурен шампион, Реал с минимални шансове
- Разкрити са разговорите с VAR при отменения червен картон в Атлетико – Барселона
- Надал: Реал вече се е сбогувал с титлата
- В Реал намериха причината за травмите
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]