Дейвид Мойс изненадан от решението на Кепело
Мениджърът на английския Евертън - Дейвид Мойс - е останал изненадан от решението на Фабио Капело да не повика Лейтън Бейнс в националния отбор на Англия за контролата с Франция, която беше загубена от Трите лъва с 2:1. Според Мойс именно в Бейнс се крие причината за лошия резултат. "Обясних на Лейтън как стояха нещата относно Световното първенство в Южна Африка. Той ме разбра, но в момента той е най-добрия ляв защитник в страната," сподели Дейвид Мойс цитиран от The News of the World.
"Ако не играеше добре щях да приема решението на Капело. Всички бяхме изненадани, тъй като до последно смятахме, че той ще бъде повикан, тъй като показва постоянство в Евертън," добави Мойс.
- Родри избегна въпрос за бъдещето си
- Мачът с Галатасарай решава бъдещето на Слот
- Ман Юнайтед набеляза четири основни цели за лятната селекция
- Дежавю за Григор в Маями: неудобният Колиньон отново застава на пътя му
- Брентфорд изпусна победата срещу Уулвс
- Родри предупреди Арсенал и Реал
- Рой Кийн: Ливърпул са „лоши шампиони“
- Каръгър: Ливърпул изигра ужасен мач срещу Тотнъм
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]