Юнайтед обяви за трансфера на Фернандеш
Манчестър Юнайтед и Бруно Фернандеш официално подписаха договор. Споразумението е предвидено за 5.5 години и включва опция за още един сезон, съобщава пресслужбата на "червените дяволи" в уебсайта на клуба.
Според съобщения в медиите, Манчестър Юнайтед е платил на Спортинг 55 млн. евро за 25-годишен португалец. Сумата може да нарасне с 25 милиона евро, заради бонусите.
През тази кампания Фернандеш отбеляза 15 гола и даде 14 асистенции в 28 мача във всички турнири на клубно ниво.
- Ман Юнайтед проявява интерес към халф на Борнемут
- Фернандеш: Клубът искаше да напусна през лятото
- Аморим: Трябваше да победим
- 8 гола между Юнайтед и Борнемут в шоуто на сезона
- Холанд подобри постижение на Роналдо
- Гуардиола надмина постижение на Сър Алекс
- И Борнемут може да затрудни Юнайтед в Манчестър
- Нападател на Ман Юнайтед заинтересува Рома
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]