Алексис Санчес ще получи втори шанс в Юнайтед
Манчестър Юнайтед е готов да дадв втори шанс на нападателя Алексис Санчес през следващия сезон.
Напомняме, че през тази кампания Санчес играе под наем за Интер, където премина след катастрофална година и половина в Юнайтед. В същото време италианският клуб няма възможност да купи Алексис.
Освен това Санчес успя да попадне в лазарета и вкара само един гол в шестте мача, играни в Серия А, като не направи достатъчно за Интер да мисли за постоянен трансфер.
Според ESPN, Санчес няма да нужда да търси убежище за следващия сезон. Въпреки че "червените дяволи“ са отворени за предложения за Алексис, те очакват да задържат 31-годишния чилиец на "Олд Трафорд“.
След края на този сезон Санчес ще има още две пълни години по договор със заплата от половин милион паунда седмично. Източникът твърди, че на мениджъра на Юнайтед Оле Гунар Солскяер вече е казано да се опита да интегрира бившия играч на Барселона и Арсенал в своя отбор.
- Тиаго и Карик - номер едно във ВЛ за януари
- Ман Юнайтед се дистанцира от коментарите на Сър Ратклиф
- Сър Ратклиф: Правителствата трябва да управляват миграцията
- ФА започна разследване на Сър Ратклиф
- Сър Ратклиф: Обединеното кралство наистина е колонизирано от имигранти
- Карик: Отборът не показа най-добрия си футбол
- Шешко: Доволен съм от резултата
- Ман Юнайтед ще предложи на Магуайър нов договор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]