Ериксен пристигна в Милано за прегледи в Интер
Халфът на Тотнъм Кристиан Ериксен е близо до присъединяването си към Интер, съобщава журналистът Фабрицио Романо.
Според източника, датчанинът е отлетял за Милано, за да премине медицински преглед и да подпише договор с италиански клуб.
По-рано стана известно, че след дълги преговори Интер се договори с лондонския клуб за сумата за трансфера на датчанина. Това ще бъде 20 милиона евро, включително бонуси. Очаква се Ериксен да сключи договор с новия си клуб, валиден до лятото на 2024 година. Заплатата на футболиста ще бъде 10 милиона евро на сезон.
През този сезон Кристиян отбеляза 2 гола и даде 2 асистенции в 20 мача от английската Висша лига. Датчанинът записа още един гол и 1 асистенция в 5 мача от Шампионска лига.
- Рая спаси Арсенал, Доку не спира да бележи, а Тотнъм отново се провали
- Тотнъм и Лийдс не се победиха, „шпорите“ остават близо до зоната на изпадащите
- Ван де Вен настоява за 200 000 паунда седмично при трансфер
- Де Дзерби: Няма място за отпускане след важната победа
- Тотнъм излезе от зоната на изпадащите след победа над Астън Вила
- Де Дзерби: Тотнъм не е обречен, трябва да се борим докрай
- Почетино: Боли ме да гледам какво се случва с Тотнъм
- Симонс аут до края на сезона и пропуска Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]