Тотнъм се справи с Норич

Тотнъм прие Норич Сити на своя "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" днес в срещата от двадесет и четвъртия кръг на английската Висша лига. Деле Али откри за домакините в първото полувреме, преди Пуки да върне гостите в срещата, и Сон да оформи крайното 2:1 в края.

В 38-ата минута Али откри резултата когато беше намерен от добро центриране от дясно на Орие на непосредствена близост за нисък удар и 1:0. Ламела и Сон пропуснаха ранни положения, а Пуки пропусна сам срещу вратаря преди гола на домакините.

Норич започна по-добре втората част и на няколко пъти затрудни вратата на "шпорите". В 68-ата минута Сесеньон повали Арънс в наказателното поле и това бе дузпа, която Пуки вкара за 1:1.

В 79-ата минута Али стреля от трудна позиция в полето и топката отскочи от защитник високо към гол-линията, където Сон завърши за 2:1.

С победата Тотнъм събира 34 точки, колкото има и Манчестър Юнайтед преди края на кръга.