Арсенал е готов да предложи договор на Кавани
Ръководството на Арсенал се интересува от услугите на нападателя Пари Сен Жермен Единсон Кавани, твърди El Chiringuito. Според източника, "артилеристите" вече са подготвили предложение за договор за 32-годишния уругваец.
Договорът между Кавани и ПСЖ е валиден до лятото. Очаква се нападателят да напусне парижкия клуб като свободен агент.
По-рано се съобщаваше, че Единсон вече се е съгласил да подпише двугодишен договор с Атлетико Мадрид. За играча претендират и Манчестър Юнайтед и Челси.
Кавани играе за ПСЖ от лятото на 2013 година. През този сезон уругваецът отбеляза 5 гола и даде 1 асистенция в 13 мача във всички турнири на клубно ниво.
- Арсенал пречупи Атлетико и след 20 години е на финал в Шампионска лига
- Атлетико подаде жалба до УЕФА след нощен инцидент преди мача с Арсенал
- Гуардиола: Манчестър Сити няма да се предаде в битката за титлата
- Симеоне: Спокойствие, но без пасивност срещу Арсенал
- Артета: Ще бъдем като зверове срещу Атлетико
- Арсенал ще се класира за финала
- Артета чака Едегор и Хаверц за реванша с Атлетико
- Артета: Запазихме мечтата си жива
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]