Лукаку: Една година в Юнайтед заличава предишните осем
Нападателят Ромелу Лукаку, който по-рано играеше за Манчестър Юнайтед, разказа как е взето решението да напусне "червените дяволи".
"Заведох Погба настрани по време на тренировъчния лагер на Манчестър Юнайтед в Австралия и казах, че ще напусна клуба. Наслагваше се усещането, че ние с Погба сме виновни за всички проблеми на Манчестър Юнайтед.
От самото начало всичко беше в стила на "Да, но ...“. Вкарах в срещата Суперкупата на УЕФА, но те казаха: "Да, но вие направихте грешка в другата“. Когато току-що започнах да играя в английската Висша лига, вкарах Уест Хем и те казаха: "Да, но ...“. Оттогава започнах да си представям какво ще се случи, ако напусна клуба. Една година в Манчестър Юнайтед заличава предишните осем “, заяви Лукаку.
- И без Салах - Ливърпул удари Интер
- Интер ще удари Ливърпул
- Интер без проблеми срещу Комо, Фиорентина удари на камък със Сасуоло (видео)
- Интер – Комо: Оспорван мач, под 2.5 гола
- Маркюс Тюрам класира Интер на 1/4-финал
- Страхотен Лаутаро Мартинес върна настроението в Интер
- Интер ще се завърне на победния път
- Симеоне: Планът бе да въвлечем съперника в играта си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]