Тотнъм унищожи Бърнли с пет

Тотнъм прие Бърнли в срещата от поредния шестнадесети кръг на английската Висша лига. Днес на "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" домакините спечелиха с 5:0 след голове на Кейн на два пъти, Лукас, Сон и Сисоко.

Още в 4-ата минута Кейн откри резултата когато получи подаване от Сон и стреля от далечна дистанция красиво за 1:0. В 9-ата минута Деле Али намери Лукас Моура след разбъркване в полето и крилото стреля на празна врата за 2:0.

В 16-ата минута Сон нацели гредата в нова добра атака на домакините. След още 16 минути Сон вкара изключителен индивидуален гол за 3:0.

В 54-ата минута на второто полувреме Хари Кейн оформи 4:0 след като получи топката от Деле Али и стреля в близкия ъгъл. 20 минути след това 5:0 направи Сисоко, който размени двойно подаване с Кейн преди отново да матира Поуп.