Лестър и Варди продължават с победите
Лестър Сити прие Уотфорд в срещата от поредния петнадесети кръг на английската Висша лига. Днес "лисиците" спечелиха с 2:0 след голове на Джеймс Мадисън и Джейми Варди, който реализира в 7-ми кръг от лигата поред и приближава личния си рекорд от 11 поред. С победата Лестър остава на 8 точки от върха и Ливърпул на втората позиция.
Първото попадение днес Варди вкара от дузпа в 55-ата минута, която бе спечелена за удар в лицето на Джони Евънс при центриране преди ситуацията.
Точно в последната минута на добавеното време пък Джеймс Мадисън проби през средата и бе оставен в наказателното поле да стреля ниско в далечния ъгъл за 2:0.
- Последният удар на Салах
- Палас се нареди до Уест Хем и Нюкасъл след историческия триумф в Европа
- Брентфорд отправи оферта за младата звезда на Кьолн Саид Ел Мала
- Девет английски отбора ще играят в Европа през следващия сезон
- Кристъл Палас спечели трети трофей за по-малко от година
- Енцо Фернандес иска да напусне Челси, клубът му постави цена от 120 млн. паунда
- Филип Йоргенсен е поискал да напусне Челси
- Манчестър Юнайтед договори спонсорство с букмейкъра Betway
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]