Ливърпул се включи в борбата за Мбапе
Ръководството на Ливърпул се интересува от покупката на нападателя на Пари Сен Жермен Килиан Мбапе, съобщава El Desmarque.
Реал Мадрид и Ювентус също претендират за Мбапеа, но мърсисайдци очакват да изпреварят конкурентите си в борбата за 20-годишния французин.
Според изданието, Ливърпул няма да има финансови проблеми с високата цена на Килиан, тъй като клубът не е похарчил много пари през миналия летен трансферен прозорец.
Очаква се Мбапе да напусне ПСЖ след сезон 2019/20, но ПСЖ най-вероятно ще откаже да продаде нападателя на друг клуб дори за много голяма сума.
През настоящата кампания Килиан вкара 9 гола и даде 4 асистенции в 11 мача за парижани във всички турнири.
- Слот: Победата над Евертън показва характера на Ливърпул
- Удар за Ливърпул: Мамардашвили изнесен на носилка, Слот пред вратарска криза
- Ливърпул влиза в битката за Уортън, конкуренцията с Юнайтед расте
- Ван Дайк донесе драматична победа на Ливърпул в дербито с Евертън
- Фримпонг: Ван Дайк ме подготви за живота в Ливърпул
- Слот разчита на Исак след тежката контузия на Екитике
- Евертън ще задържи Ливърпул в дербито
- Предложили Нагелсман на Ливърпул, Ман сити, Челси и Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]