Санчес обясни защо не е показвал най-добрата си игра в Юнайтед
Нападателят на Интер Алексис Санчес не разбира защо не му е била дадена възможност да играе няколко поредни мача в Манчестър Юнайтед.
След като вкара само пет гола в 45 мача за Юнайтед след прехода си от Арсенал през януари 2018 г., в края на август Санчес премина под наем в Интер до края на сезона.
През тези година и половина на "Олд Трафорд“ 30-годишният чилиец изглеждаше немотивиран и недоволен футболист. Самият Алексис обяснява упадъка си във формата с отношението на клуба.
"Винаги съм казвал на приятелите си, че искам да играя. Ако те (Юнайтед) ми позволяваха да играя, бих показал най-добрия си футбол. Понякога можех да играя 60 минути и след това да пропусна следващия мач, без да знам защо се случва това", заяви Санчес.
- Челси изпревари Интер за защитник на Аталанта
- Интер набеляза норвежки национал за заместник на Де Врай
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Чалханоглу: Една загуба не означава край на надеждите ни
- Ливърпул е готов да изслуша оферти за Къртис Джоунс
- Интер не се отказва от Къртис Джоунс
- Киеза насърчи Интер да привлече Къртис Джоунс
- Киву потвърди раздялата с Дензъл Дъмфрис: Интер трябва да намери решение
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]