Пеп: Подобрението на Стърлинг е негова заслуга
Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола похвали желанието на нападателя Рахим Стърлинг да слуша и да се развива, като той обяви подобрението на англичанина за негова заслуга. Бившият играч на Ливърпул завърши с по 18 и 17 гола в първенството последните две години при спечелването на титлите от Сити, като вече има 4 гола в два мача този сезон.
"Аз мисля, че той е по-добър играч, както казвах и миналата година. Всичко е негова заслуга - желанието му да е по-добър. Аз мисля, че всеки играч е добър когато разбира какво търсим като група. Той е човек, който разбира много когато говорим, както и когато Микел Артета говори с него.
"Хубаво е когато играчите не мислят, че ги критикуваме. Той е отворен. Още от деня, в който пристигнахме. Затова и той се превръща в изключителен играч. След това и на физическо ниво той е отличен. Играе всеки три дни и няма травми. Тича много, но има силна генетика. Това е добре."
- Андерсън е склонен на трансфер в Ман Сити
- Ман Сити се интересува от Трент
- Бернардо Силва информира Барса за желанието си за трансфер в клуба
- Гуардиола: Дано имаме сили за сряда
- Пеп: Уеб, ела и обясни защо нямаше дузпа
- Пеп: Будьо-Глимт е изключително силен отбор, особено в Норвегия
- Ман Сити се справи с Уулвс за едно полувреме (видео)
- Пеп: Холанд не е длъжен да се извинява на никого
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]